Oferta

Elektronarzędzia dla profesjonalistów - Produkowane w Niemczech

Oferta 

 • Bez względu na to, czy mowa o wysoce precyzyjnym wierceniu rdzeniowym o średnicy do 600 mm, czy też o wierceniu ręcznym w najbardziej wąskich miejscach - w firmie BAIER znajdą Państwo odpowiednie, profesjonalne rozwiązanie dla swojego zadania. Do pracy "na mokro" w najtwardszych materiałach oferujemy Państwu wydajne systemy oraz maszyny wiertnicze, w których zastosowano osiągnięcia techniki diamentowej. Do zastosowań "mobilnych", tj. np. instalacja wykończeniowa z łazience, dysponujemy opatentowanym wariantem BDB 802 ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę. Obojętnie jaka zapadnie decyzja, to co zawsze Państwo zyskają, to szybki postęp prac, perfekcyjne ich rezultaty oraz niekwestionowana wydajność diamentowych koron wiertniczych firmy BAIER.

 • Pełne mocy wiercenie „na sucho” w żelbecie do średnicy 200 mm, szybkie odwierty pod puszki, czy też wolne od wstrząsów wiercenie otworów w metalu i drewnie – bez względu na to, jakiemu wyzwaniu będzie trzeba stawić czoła, firma BAIER w zakresie wiercenia „na sucho" oferuje Państwu perfekcyjne rozwiązanie typu PROFI. Do pracy ręcznej, jak i tej przy użyciu statywu, specjalistycznej lub wielostronnej, przy zastosowaniu diamentowych koron wiertniczych, czy też koron wykonanych z twardego metalu. Ponadto, w razie konieczności maszyny BDB 825 oraz BDB 827 można  w bardzo prosty sposób przemontować na wiertnice pracujące „na mokro”. Każda wiertnica firmy BAIER przeznaczona do wiercenia „na sucho” przekonuje precyzją, szybkością i wydajnością – każdego dnia i każdego roku na nowo.

 • Bruzdowanie szerokich kanałów lub wykonywanie równoległych cięć "za jednym zamachem" - w najtwardszych materiałach, tak jak i w lekkich materiałach budowlanych, w liniach prostych lub krętych - profesjonalne rozwiązania frezowania proponowane przez firmę BAIER pomogą Państwu uporać się z pracami w rekordowym tempie. W zależności od danego zadania oferujemy Państwu bruzdownice, wraz z zastosowaną w nich techniką diamentową, lub też frezarki do tynków. Wszystkie maszyny charakteryzują się ponadprzeciętną wydajnością, wysoką wytrzymałością, łatwością w obsłudze oraz bezpyłową pracą.

 • Bez względu na to, czy mowa o wnętrzach czy o powierzchniach zewnętrznych, podłogach czy ścianach, betonie, jastrychu czy kamieniu - stosując rozwiązania PROFI firmy BAIER, z frezowaniem, szlifowaniem i polerowaniem również dużych powierzchni uporają się Państwo szybko, wydajnie i dokładnie co do milimetra. Doskonałym przykładem jest tu frezarka do elewacji BFF 222. Przy jej pomocy sfrezują Państwo 1m² tynku na głębokość 6 mm w mniej niż 2 minuty. Również możliwość frezowania farb ołowiowych nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem, gdyż osiągane wartości leżą znacznie poniżej wartości granicznej wynoszącej 0,1 mg/m³. Do takiego stanu rzeczy przyczyniają się także wykonane z twardego metalu, innowacyjne frezy z obrotowymi płytkami firmy BAIER, które obrócić można 4 x, w związku z czym ich "żywotność" wzrasta 4-krotnie.

 • Wiercenie, frezowanie/bruzdowanie, szlifowanie "na mokro" czy "na sucho" - specjalne odkurzacze firmy BAIER zapewniają PROFESJONALISTOM czystą i bezpyłową pracę bez obciążania dróg oddechowych. Sprawdzone rozwiązania przekonują do siebie stałą, dużą siłą ssania, dużą pojemnością wiązania pyłów oraz wieloma funkcjonalnymi detalami, tj. automatyczne załączanie elektronarzędzi, obszerny, wbudowany magazynek oraz praktyczne mocowanie węża i osprzętu.

 • Podczas dłutowania liczy się siła i precyzja, stąd też firma BAIER opracowała charakteryzujący się dużą mocą młot dłutujący z rodzajem udaru, doprecyzowanym specjalnie z myślą o pracach dłutowniczych. To rozwiązanie PROFI firmy BAIER, ukierunkowane na nieprzerwaną pracę w najtrudniejszych materiałach, podczas której nie ma miejsca na żadne kompromisy, pozwala na szybkie, precyzyjne i bardzo wydajne wykonywanie zadań. Do takiego przebiegu prac przyczyniają się również szpiczaste i płaskie dłuta z asortymentu osprzętu firmy BAIER, cechujące się bardzo wysoką jakością.

 • Do zadań tj. przycinanie rur i profili, kątowników i płaskowników stalowych, jak również kabli o dużych przekrojach – przygotowaliśmy dla PROFESJONALISTÓW sprytną alternatywę do szlifierki kątowej. Korzystając z elektrycznych pił ręcznych do metalu firmy BAIER cięcie metali odbywać się będzie w sposób szybki, czysty i pewny. Piły pracujące wolno, „na zimno” i z dużą siłą nie wytwarzają iskier i umożliwiają wykonywanie precyzyjnych cięć, bez powstawania gratu i nadpalonych brzegów. W zależności od grubości i rodzaju materiału firma BAIER oferuje Państwu szeroki wybór tarcz tnących najwyższej jakości. Tarcze można ostrzyć i odnawiać ich zębatkę - a wszystko to po to, by w procesie cięcia mogli Państwo uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty.

 • Bez względu na to, czy jest to ciężka, gęsta zaprawa murarska czy rzadka farba, czy chodzi o 15 kg czy 150 kg 0 szybkie mieszadła firmy BAIER oferują Państwu, dobrane pod kątem przerabianej ilości i konsystencji materiału, odpowiednie rozwiązanie PROFI. Idealnie dopasowana do Państwa potrzeb "współpraca" silnika i przekładni. Wysoki moment obrotowy i sterowana elektronicznie niska prędkość obrotowa. Ergonomicznie zbudowane uchwyty, gwarantujące wygodną obsługę i pewne prowadzenie maszyny. W kombinacji z odpowiednimi maszynami firmy BAIER, każdy materiał zostanie szybko i solidnie wymieszany.

 • Istnieją rodzaje frezowania, które pochłaniają szczególnie dużo czasu, energii i pieniędzy, wymagają bezwzględnej dokładności albo stanowią zagrożenie dla zdrowia. Firma BAIER właśnie dla tego typu prac opracowała specjalne rozwiązania, które ułatwiają PROFESJONALISTOM pracę. I tak, opatentowany system szynowy BRS 514 z precyzyjną prowadnicą umożliwia samodzielne frezowanie sufitu, ścian czy podłogi, tj. bez konieczności obsługi tego systemu przez człowieka. W związku z tym, system ów znajduje zastosowanie m.in. przy rozbiórkach elektrowni atomowych ze skażonym betonem. Na system frezowania podłóg BDN 511 składa się frezarka "diamentowa" ze zintegrowanym wózkiem prowadzącym. Daje to możliwość obróbki dużych i najtwardszych powierzchni podłoża w szybki i prosty sposób, w wygodnej pozycji.

 • Ponadprzeciętna wytrzymałość i ogromna siła – przymioty te nie dotyczą tylko elektronarzędzi firmy BAIER, ale również całego osprzętu. Każdy produkt BAIER to wynik kosztownego procesu jego rozwoju, rygorystycznych testów i konsekwentnej optymalizacji – a wszystko to po to, by zaoferować Państwu jak najlepsze rozwiązanie pod dane zadanie. Szczególnie „mocną stroną” firmy BAIER są przy tym narzędzia oparte na technice diamentowej, dzięki którym stawią Państwo czoła najcięższym wyzwaniom, pokonując je szybciej, prościej i precyzyjniej. Bez względu na to, czy mowa o diamentowej tarczy tnącej czy szlifującej, diamentowych koronach do wiercenia „na sucho” lub „na mokro”, dłutach czy tarczach do pił – w każdym przypadku decydują się Państwo na najlepszy stosunek ceny do szybkości pracy i wytrzymałości narzędzi.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

×

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej RODO, informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług, realizacji zamówień i przesyłek towarów;
 3. Odbiorcą danych osobowych będzie firma Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (jej pracownicy) oraz podmiot przetwarzający dane osobowe Kancelaria Rachunkowo Prawna Murix Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz do momentu ustania przydatności;
 5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO;
 7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym; ich nieprzekazanie spowoduje niemożność realizacji zawartej umowy.