Wiercenie na mokro

Bez względu na to, czy mowa o wysoce precyzyjnym wierceniu rdzeniowym o średnicy do 600 mm, czy też o wierceniu ręcznym w najbardziej wąskich miejscach - w firmie BAIER znajdą Państwo odpowiednie, profesjonalne rozwiązanie dla swojego zadania. Do pracy "na mokro" w najtwardszych materiałach oferujemy Państwu wydajne systemy oraz maszyny wiertnicze, w których zastosowano osiągnięcia techniki diamentowej. Do zastosowań "mobilnych", tj. np. instalacja wykończeniowa z łazience, dysponujemy opatentowanym wariantem BDB 802 ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę. Obojętnie jaka zapadnie decyzja, to co zawsze Państwo zyskają, to szybki postęp prac, perfekcyjne ich rezultaty oraz niekwestionowana wydajność diamentowych koron wiertniczych firmy BAIER.

Wiercenie na mokro 

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy "na mokro", wyposażona w zbiornik na wodę - do instalacji wykończeniowych w łazience i WC.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy "na mokro" - ręcznej i ze statywem - przeznaczona do odwiertów rdzeniowych w twardym od Ø 30 mm do 200 mm.

 • Oparty o technikę diamentową system wiertniczy do pracy "na mokro" - możliwość wykonywania wysoce precyzyjnych odwiertów rdzeniowych w ekstremalnie twardym kamieniu do Ø 600 mm.

 • Oparty o technikę diamentową system wiertniczy do pracy "na mokro" - możliwość wykonywania wysoce precyzyjnych odwiertów rdzeniowych w ekstremalnie twardym kamieniu do Ø 420 mm.

 • Oparty o technikę diamentową system wiertniczy do pracy "na mokro" - możliwość wykonania wysoce precyzyjnych odwiertów rdzeniowych w ekstremalnie twardym kamieniu do Ø 250 mm.

 • Oparty o technikę diamentową system wiertniczy do pracy "na mokro" - możliwość wykonywania precyzyjnych odwiertów rdzeniowych w twardym kamieniu do Ø 160 mm.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy "na mokro" - ręcznej i ze statywem - przeznaczona do odwiertów rdzeniowych w twardym kamieniu od Ø 90 mm do 170 mm.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy "na mokro" - ręczne wykonywanie odwiertów rdzeniowych w twardym kamieniu do Ø 125 mm.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy "na mokro" - wiercenie rdzeniowe do Ø 50 mm pod montaż kotew, wiercenie w kamieniu naturalnym i betonie (budownictwo ogrodowe / architektura krajobrazu)

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

×

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej RODO, informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług, realizacji zamówień i przesyłek towarów;
 3. Odbiorcą danych osobowych będzie firma Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (jej pracownicy) oraz podmiot przetwarzający dane osobowe Kancelaria Rachunkowo Prawna Murix Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz do momentu ustania przydatności;
 5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO;
 7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym; ich nieprzekazanie spowoduje niemożność realizacji zawartej umowy.