Wiercenie na sucho

Pełne mocy wiercenie „na sucho” w żelbecie do średnicy 200 mm, szybkie odwierty pod puszki, czy też wolne od wstrząsów wiercenie otworów w metalu i drewnie – bez względu na to, jakiemu wyzwaniu będzie trzeba stawić czoła, firma BAIER w zakresie wiercenia „na sucho" oferuje Państwu perfekcyjne rozwiązanie typu PROFI. Do pracy ręcznej, jak i tej przy użyciu statywu, specjalistycznej lub wielostronnej, przy zastosowaniu diamentowych koron wiertniczych, czy też koron wykonanych z twardego metalu. Ponadto, w razie konieczności maszyny BDB 825 oraz BDB 827 można  w bardzo prosty sposób przemontować na wiertnice pracujące „na mokro”. Każda wiertnica firmy BAIER przeznaczona do wiercenia „na sucho” przekonuje precyzją, szybkością i wydajnością – każdego dnia i każdego roku na nowo.

Wiercenie na sucho 

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy „na sucho”- dokładne odwierty bez odprysków w żelbecie; od  Ø 60 mm do 200 mm.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy „na sucho” - przeznaczona do wykonywania odwiertów pod puszki do Ø 90 mm.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy „na sucho” - przeznaczona do wykonywania odwiertów pod puszki do Ø 90 mm.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy „na sucho” - dokładne odwierty bez odprysków w żelbecie; od Ø 50 mm do 160 mm.

 • Wiertnica z zastosowaniem techniki diamentowej do pracy „na sucho” - odwierty do Ø 150 mm i przewierty ścian.

 • Wiertnica o szerokiej gamie zastosowań - odwierty do Ø 160 mm.

 • Wiertnica o szerokiej gamie zastosowań - odwierty do Ø 70 mm.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

×

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej RODO, informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług, realizacji zamówień i przesyłek towarów;
 3. Odbiorcą danych osobowych będzie firma Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (jej pracownicy) oraz podmiot przetwarzający dane osobowe Kancelaria Rachunkowo Prawna Murix Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz do momentu ustania przydatności;
 5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO;
 7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym; ich nieprzekazanie spowoduje niemożność realizacji zawartej umowy.