Bruzdowanie

Bruzdowanie szerokich kanałów lub wykonywanie równoległych cięć "za jednym zamachem" - w najtwardszych materiałach, tak jak i w lekkich materiałach budowlanych, w liniach prostych lub krętych - profesjonalne rozwiązania frezowania proponowane przez firmę BAIER pomogą Państwu uporać się z pracami w rekordowym tempie. W zależności od danego zadania oferujemy Państwu bruzdownice, wraz z zastosowaną w nich techniką diamentową, lub też frezarki do tynków. Wszystkie maszyny charakteryzują się ponadprzeciętną wydajnością, wysoką wytrzymałością, łatwością w obsłudze oraz bezpyłową pracą.

Bruzdowanie 

 • Bruzdownica z 6 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie bez wykuwania do 25 mm szerokości i 45 mm głębokości.

 • BDN 453 - "na sucho" lub "na mokro". Bruzdownica z 2 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie do 35 mm szerokości i 45 mm głębokości.

 • Bruzdownica z 4 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie bez wykuwania, "za jednym przejściem" do 20 mm szerokości i 60 mm głębokości.

 • Bruzdownica z 4 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie bez wykuwania do 18 mm szerokości i 45 mm głębokości.

 • Bruzdownica z 2 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie "za jednym przejściem" do 27 mm szerokości i 30 mm głębokości.

 • Bruzdownica z 2 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie do 43 mm szerokości i 60 mm głębokości.

 • Frezarka do muru - frezowanie gotowych kanałów do 30 mm szerokości i 38 mm głębokości.

 • Frezarka do tynku (bez wykuwania) przeznaczona do pracy w lekkich materiałach budowlanych - do 16 mm szerokości i 20 mm głębokości.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

×

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej RODO, informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług, realizacji zamówień i przesyłek towarów;
 3. Odbiorcą danych osobowych będzie firma Wolfmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (jej pracownicy) oraz podmiot przetwarzający dane osobowe Kancelaria Rachunkowo Prawna Murix Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu;
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz do momentu ustania przydatności;
 5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO;
 7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym; ich nieprzekazanie spowoduje niemożność realizacji zawartej umowy.