O nas

W Państwa pracy liczą się niezawodność, szybkość i precyzja, nie tylko każdego dnia, ale też z roku na rok.

Elektronarzędzia firmy BAIER wraz z osprzętem są ku temu właściwym partnerem. Dzięki niemieckiej pomysłowości i dążeniu do najwyższej jakości, BAIER od 1938 roku opracowuje i realizuje dogłębnie przemyślane rozwiązania dla PROFESJONALISTÓW, które poprzez swoją wydajność i "długowieczność" wyznaczają coraz to nowsze standardy. Bez znaczenia, czy chodzi o niegdyś pierwszą w świecie wiertarkę udarową, czy też dzisiejsze, oparte na technice diamentowej wiertnice i bruzdownice - z firmą BAIER idą Państwo zawsze z duchem czasu, a nawet krok przed nim!

Duch innowacji jest kontynuowany do dziś w całej naszej firmie.

W rezultacie stały rozwój i doskonalenie naszych narzędzi nie tylko sprawi, że praca dla profesjonalnego użytkownika stanie się łatwiejsza, ale także pomoże zaoszczędzić pieniądze, oferując szeroką gamę zastosowań.

BAIER oferuje szeroki zakres narzędzi dla najbardziej wymagających - wysokiej jakości zaawansowanych technicznie narzędzi elektrycznych dla przemysłu i handlu.

Wraz z naszymi oddziałami w Niemczech, Danii, Francji i Włoszech możemy teraz rozpowszechniać nasze narzędzia na całym świecie.


 Nasz oddział znajduje się przy ulicy Polnej 134-136 w Toruniu, w regionie pełnym uroku,
historii oraz tradycji.

Zapraszamy do Torunia i Bydgoszczy.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

Copyright 2022 | BAIER WOLFMANN TEAM